Masz pytania?, napisz lub zadzwoń: T: +48 793 93 55 05, kancelaria(a)legitus.pl

Spółka&Co. - o spółkach wiemy wszystko.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym kwartalnikiem „Spółka&Co.”. Licząc, że zamieszczone w nim artykuły stanowić będą dla Państwa źródło wiedzy z zakresu prawa spółek. Ze swojej strony dołożymy najwyższej staranności aby publikowane na łamach naszego kwartalnika artykuły były rzetelne oraz przedstawiały aktualne poglądy doktryny i orzecznictwa w sposób przystępny, a także pozwalający na praktyczne ich wykorzystanie w prowadzonej przez Państwa działalności.

Każdy numer kwartalnika składa się z kilku stałych działów skupionych wokół tematu przewodniego danego numeru, który wyznaczany będzie przez „Artykuł numeru”. Prócz niego oraz innych artykułów na dany temat znajdą Państwo w numerze porady eksperta dotyczące danego zagadnienia, bądź omówienie orzeczenia Sądu Najwyższego bądź innego sądu dotyczącego prawa spółek.

Nasze czasopismo skierowane jest do osób zainteresowanych praktycznym zastosowaniem przepisów prawa oraz orzecznictwa, wspólników, członków organów spółek, a także osób pragnących rozpocząć działalność w formie spółki.

Osoby potrzebujące fachowej porady w zakresie tworzenia, bieżącej działalności, restrukturyzacji oraz llikwidacji spółek prawa handlowego lub spółek cywilnych zapraszamy do skorzystania z usług prawnych naszej Kancelarii - formularz kontaktowy znajduje się w zakładce "Kontakt".

Polecam również nasze publikacje książkowe >>

Życząc owocnej lektury,
Michał Koralewski - redaktor naczelny