Masz pytania?, napisz lub zadzwoń: T: +48 793 93 55 05, kancelaria(a)legitus.pl

Kancelaria

Kancelaria Radców Prawnych Legitus s.c. została założona przez radców prawnych Michała Koralewskiego oraz Michała Szymanka. Obecnie Kancelaria posiada swoją siedzibę w Gdańsku oraz nakierowana jest na obsługę spółek oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.

Kancelaria oferuje zarówno kompleksową obsługę podmiotów gospodarczych, począwszy od ich tworzenia, poprzez bieżącą pomoc prawną oraz zastępstwo procesowe, po przeprowadzanie postępowań restrukturyzacyjnych i likwidację działalności, jak również obsługę i przygotowanie od strony prawnej jednostkowych transakcji, prowadzenie wybranych postępowań sądowych i administracyjnych, a także indywidualne doradztwo prawne.

Oferujemy

Oferujemy również wykonywanie usług prawniczych drogą internetową. W tym trybie mogą Państwo zamówić opinię prawną, sporządzenie umowy albo zaproponować termin spotkania. W celu skorzystania z tej formy komunikacji należy wypełnić formularz zamieszczony w zakładce "Porady on-line".

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Kancelarii, która zamieszczona została w zakładce "Usługi prawne"

Współpraca

Nasza Kancelaria współpracuje z innymi kancelariami prawniczymi, doradcami podatkowymi oraz z portalami i czasopismami o tematyce prawniczej, m.in. z Misiewicz Mosek i Partnerzy w Gdańsku, Agencja Rozwoju Pomorza S.A. w Gdańsku, Gazeta MSP. Wspólnicy Kancelarii prowadzą ponadto własne serwisy internetowe z zakresu prawa.

Jesteśmy otwarci na współpracę z kancelariami, organizacjami społecznymi, portalami, czasopismami oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność prawniczą lub poświęconą prawu.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt.